HABERLER

12 Nisan 2023 bizden

18 Yıllık Masterslide Deneyimi İle Üretilen Mekanizmalar

Sektörün öncü markası MasterSlide 18 yıldır duvar içine çalışan kapı mekanizmaları üretiyor. İnşaat sektöründe 18 yılı geride bırakan MasterSlide, kazandığı deneyim ile dünya çapında kaliteye sahip mekanizmalar üretmeyi ve geliştirmeyi sürdürüyor. 18 yıldır inşaat projelerine özel çözümler sunan MasterSlide, müşterileriyle beraber büyüyor.
Galvanizli çelik aksam ve gövde 12 yıl garantilidir. Mekanizmanın her parçası yılların verdiği deneyim ile titizlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Kurulduğumuz günden beri mekanizmalarımızdan şikayet veya servis isteği için geri dönüş olmamıştır. Bu hem kendimize hem de mekanizmalarımıza güvenimizi ispatlamıştır.
İster tadilat sırasında, isterseniz de kaba inşaat zamanında kurulumu kolaylıkla gerçekleştirebilen MasterSlide ekibi kurulumun her aşamasında yanınızda olacaktır. Uzman ekibimiz isteğiniz doğrultusunda kurulumu gerçekleştirebilir.
MasterSlide mekanizmalarının arkasında %100 yerli sermaye yatırımı bulunmaktadır. Türk ticaret hayatına katma değer kazandırmanın huzuru ile üretimlerimize devam ediyoruz.Yerli sermaye ile sıfırdan oluşturduğumuz fabrikamız tüm çalışanlarımızla beraber üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Rixos Bodrum
Rixos Borovoe Kazakistan
Rixos Premium Island Abudabi
Sembol
Acıbadem
Quasar
Radisson
Sky
Titanic
Vadi İstanbul
Zorlu
Quasar
Radisson
Sky
Titanic
Vadi İstanbul
Zorlu