MASTERSLIDE KAPI MEKANİZMALARI

TÜRKİYE’DE LİDER ÜRETİCİ MARKA; MASTERSLIDE

2006 yılında Hamdi Özkardeş ve Aşkın Ayçelep tarafından kurulan MasterSlide, Türkiye’nin ilk duvar içine çalışan cep kapı mekanizmalarıdır.İnşaat sektöründe yeni bir çalışma alanı tanımlamayı başarmış olan marka, kurulduğu günden beri sektördeki lider ve gelişimci kimliğini korumaktadır. Türkiye’de büyük inşaat projelerinin vazgeçilmezi olmasının yanısıra yurtdışındaki projelerde de adını duyurmayı başarmıştır. Hedefleri kaliteli, yenilikçi ürünleri pazara sunmak olan firma ortakları, yollarına yaratıcı, şık ve işlevsel yeni ürünler ekleyerek devam etmektedir.

MasterSlide ile evinizin değerini arttırın

Evinizin m2'sini %8 arttırın.

Menteşeli kapıların yapısından dolayı kapı arkalarında oluşan alan kaybı yaklaşık %8'dir.

Bu da 100 m2 bir evde 8 m2 alan kaybı demektir. MasterSlide ile hem alan kayıplarınızı geri kazanın hem de evinizde şık bir tasarımla evinizin değerini arttırın.

18 Yıllık Üstün Deneyim

Sektörün öncü markası MasterSlide 18 yıldır duvar içine çalışan kapı mekanizmaları üretiyor. İnşaat sektöründe 18 yılı geride bırakan MasterSlide, kazandığı deneyim ile dünya çapında kaliteye sahip mekanizmalar üretmeyi ve geliştirmeyi sürdürüyor. 18 yıldır inşaat projelerine özel çözümler sunan MasterSlide, müşterileriyle beraber büyüyor.

12 Yıl Garanti ve Sonsuz Güven

Galvanizli çelik aksam ve gövde 12 yıl garantilidir. Mekanizmanın her parçası yılların verdiği deneyim ile titizlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Kurulduğumuz günden beri mekanizmalarımızdan şikayet veya servis isteği için geri dönüş olmamıştır. Bu hem kendimize hem de mekanizmalarımıza güvenimizi ispatlamıştır.

Uzman Montaj ve Servisi

İster tadilat sırasında, isterseniz de kaba inşaat zamanında kurulumu kolaylıkla gerçekleştirebilen MasterSlide ekibi kurulumun her aşamasında yanınızda olacaktır. Uzman ekibimiz isteğiniz doğrultusunda kurulumu gerçekleştirebilir.

%100 Yerli Sermaye ile Üretiyoruz

MasterSlide mekanizmalarının arkasında %100 yerli sermaye yatırımı bulunmaktadır. Türk ticaret hayatına katma değer kazandırmanın huzuru ile üretimlerimize devam ediyoruz.Yerli sermaye ile sıfırdan oluşturduğumuz fabrikamız tüm çalışanlarımızla beraber üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

MasterSlide mekanizmaları “Faydalı Model” sertifikalarına sahiptir. Türkiye'de ve dünyada yeni olan ve sanayiye uygulanabilen buluşların sahiplerine ürünü üretme ve pazarlama hakkını tanıyan bu sertifika ile MasterSlide geliştirdiği teknolojisini belgelemiştir.

150 KG’A KADAR YÜK TAŞIMA KAPASİTESİ

MasterSlide mekanizmaları, her tür kapıyı güvenle taşımak için tasarlanmıştır. 150 kg’a kadar ağırlığı rahatlıkla kaldırabilir. Büyük yükler altında da mekanizmalarımız aynı kusursuzlukla çalışmaktadır.

GÜÇLENDİRİLMİŞ GALVANİZ ÇELİK GÖVDE

Özel tasarıma sahip, dayanımı arttırılmış destek profiller sayesinde güçlendirilmiş galvanizli çelik gövde ömür boyu kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ ARABA, MAKARA VE RAY SİSTEMLERİ

Özel olarak geliştirilen araba grubu, ray içinde sürekli ve sessiz çalışabilmektedir. Demonte edilebilir özelliği sayesinde aşınan parçalar kolaylıkla değiştirilebilmektedir.

DUVAR İÇİNE ÇALIŞAN KAPI MEKANİZMALARIMIZI İNCELEYİN
Rixos Bodrum
Rixos Borovoe Kazakistan
Rixos Premium Island Abudabi
Sembol
Acıbadem
Quasar
Radisson
Sky
Titanic
Vadi İstanbul
Zorlu
Quasar
Radisson
Sky
Titanic
Vadi İstanbul
Zorlu